Tietoa meistä

KTI Laskutus on suomalainen täyden palvelun rahoituksen ja saatavien hallintaan erikoistunut yhtiö, jonka erityisosaamista on alan digitaaliset palvelut. Lisäksi meiltä löytyy täysin sähköisiin tilitoimistopalveluihin erikoistunut KTI Tilit.

Tiimissämme on modernia osaamista eri toimialojen digitaalisen murroksen tekijöistä yhdistettynä laki- ja perintäalan huippuosaajiin.

Tavoitteenamme on säästää yrittäjien aikaa, rahaa ja vastata kysymykseen:
Miten yrittäjät voisivat käyttää aikansa tehokkaammin?

Palvelulupauksemme

Saatavienhallinta koko elinkaaren ajan yhdestä paikasta helposti ilman ylimääräisiä kustannuksia ja vaivaa, jotta asiakkaamme voivat keskittyä omaan ydinliiketoimintaansa.

Tiimimme

Myynti & Markkinointi

Asiakaspäällikkö, osakas
Emilia Lehtilä
emilia.lehtila@ktilaskutus.fi
+358 40 534 8759
Myyntijohtaja, Osakas.
Sami Saarenpää
sami.saarenpaa@ktilaskutus.fi
+358 40 018 0142
Avainasiakaspäällikkö
Markus Iltanen
markus.iltanen@ktilaskutus.fi
+358 40 768 9005
Partner Manager - Jag betjänar även på svenska!
Lasse Laitinen
lasse.laitinen@ktilaskutus.fi
+358 44 975 4003
Asiakaspäällikkö
Mikko Happonen
mikko.happonen@ktilaskutus.fi
+358 40 164 1661
Asiakaspäällikkö
Sanna Jylänki
sanna.jylanki@ktilaskutus.fi
+358 40 820 8559

Perintäneuvonta

Marika Malinen
Perintäpäällikkö, osakas
Markus Pajuniemi
Perintäasiantuntija
Mirka Sihvo
Perintäasiantuntija
Noora Routala
Laskutus- ja perintäneuvoja

TALOUSHALLINTO

Jarmo Lehto
Taloushallinnon asiantuntija, Osakas
jarmo.lehto@ktitilit.fi
+358 50 072 0024
Katja Saurén
Taloushallinnon asiantuntija
katja.sauren@ktitilit.fi
+358 50 568 7918
Kristel Nurmi
Taloushallinnon asiantuntija
kristel.nurmi@ktitilit.fi
+358 50 568 7918
Saila Saarinen
Taloushallinnon asiantuntija
saila.saarinen@ktitilit.fi
+358 50 568 7918
Leevi Uusitalo
Taloushallinnon assistentti
leevi.uusitalo@ktitilit.fi
Sari Mustajärvi
Taloushallinnon assistentti

Ohjelmistokehitys

Teemu Rainio
CTO
Tony Nykänen
Ohjelmistokehittäjä
Mari Leppänen
Ohjelmistokehittäjä
Jussi Parolin
Ohjelmistokehittäjä

Hallitus

Marko Riionheimo
Operatiivinen johtaja, Osakas, Hallituksen jäsen
Kari Kaartinen
Hallituksen puheenjohtaja
Roman Tammelin
Liiketoimintajohtaja, Osakas, Hallituksen jäsen
Matti Markkula,
Hallituksen jäsen, Osakas.