Tietoa meistä

KTI Laskutus on suomalainen täyden palvelun rahoituksen ja saatavien hallintaan erikoistunut yhtiö, jonka erityisosaamista on alan digitaaliset palvelut. Lisäksi meiltä löytyy täysin sähköisiin tilitoimistopalveluihin erikoistunut KTI Tilit.

Tiimissämme on modernia osaamista eri toimialojen digitaalisen murroksen tekijöistä yhdistettynä laki- ja perintäalan huippuosaajiin.

Tavoitteenamme on säästää yrittäjien aikaa, rahaa ja vastata kysymykseen:
Miten yrittäjät voisivat käyttää aikansa tehokkaammin?

Palvelulupauksemme

Saatavienhallinta koko elinkaaren ajan yhdestä paikasta helposti ilman ylimääräisiä kustannuksia ja vaivaa, jotta asiakkaamme voivat keskittyä omaan ydinliiketoimintaansa.

Tiimimme

Myynti & Markkinointi

Sami Saarenpää
Myyntijohtaja, Osakas.
sami.saarenpaa@ktilaskutus.fi
+358 40 018 0142
Emilia Lehtilä
Asiakaspäällikkö
emilia.lehtila@ktilaskutus.fi
+358 40 534 8759
Markus Iltanen
Avainasiakaspäällikkö
markus.iltanen@ktilaskutus.fi
+358 40 768 9005
Sanna Jylänki
Asiakaspäällikkö
sanna.jylanki@ktilaskutus.fi
+358 40 820 8559
Mikko Happonen
Asiakaspäällikkö
mikko.happonen@ktilaskutus.fi
+358 40 164 1661
Antti Karhu
Asiakaspäällikkö
antti.karhu@ktilaskutus.fi
+358 50 440 9808
Jutta Niemi
Marketing Specialist
jutta.niemi@ktilaskutus.fi
+358 50 331 7191

Perintäneuvonta

Marika Malinen
Perintäpäällikkö
Markus Pajuniemi
Perintäasiantuntija
Mirka Sihvo
Perintäasiantuntija
Noora Routala
Laskutus- ja perintäassistentti

TALOUSHALLINTO

Jarmo Lehto
Taloushallinnon asiantuntija, Osakas
jarmo.lehto@ktitilit.fi
+358 50 072 0024
Katja Saurén
Taloushallinnon asiantuntija
katja.sauren@ktitilit.fi
+358 50 568 7918
Mirja Lindqvist
Taloushallinnon asiantuntija
mirja.lindqvist@ktitilit.fi
+358 50 568 7918
Saila Saarinen
Taloushallinnon asiantuntija
saila.saarinen@ktitilit.fi
+358 50 568 7918
Leevi Uusitalo
Taloushallinnon assistentti
leevi.uusitalo@ktitilit.fi
Merja Lehtinen
Taloushallinnon asiantuntija
merja.lehtinen@ktilaskutus.fi
+358 50 568 7918

Ohjelmistokehitys

Teemu Rainio
CTO
Tony Nykänen
Ohjelmistokehittäjä
Mari Leppänen
Ohjelmistokehittäjä
Jussi Parolin
Ohjelmistokehittäjä

Hallitus

Marko Riionheimo
Operatiivinen johtaja, Osakas, Hallituksen jäsen
Kari Kaartinen
Hallituksen puheenjohtaja
Roman Tammelin
Liiketoimintajohtaja, Osakas, Hallituksen jäsen
Matti Markkula,
Hallituksen jäsen, Osakas.